OBAVJEŠTENJA
       GLAVNI GRAD PODGORICA
SPORTSKI OBJEKTI DOO


Važni linkovi

LIGA NACIJA
Monday, September 10, 2018
Utakmica:
CRNA GORA-LITVANIJA
GRADSKI STADION u 20h45'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, September 01, 2018
Utakmica
FK"BUDUĆNOST-FK"PETROVAC"
GRADSKI STADION u 20h


TELEKOM 1.CFL
Sunday, August 19, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"LOVĆEN"
GRADSKI STADION u 19h


TELEKOM 1.CFL
Sunday, August 12, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"FK"MORNAR"
GRADSKI STADION u 19h


WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE
Tuesday, August 07, 2018
Utakmice:
Utorak 7.avgust,17h
FK"BREZNICA"-FK"BAZEL"
Petak 10.avgust,17h
FK"BREZNICA"-FK"SPARTAK"
Ponedeljak 13.avgust,17h
FK"BREZNCA"-FK"KIRYAT"
GRADSKI STADION


UEFA EUROPA LEAGUE
Thursday, July 19, 2018
Utakmica:
FK"OFK TITOGRAD"-FK"B36 TORSHAVN"
GRADSKI STADION u 20h30'


EVROLIGA
Thursday, July 12, 2018
FK"BUDUĆNOST"-FK"TRENČIN"
GRADSKI STADION u 20h30'


MONTENEGRO OPEN 2018
Saturday, July 07, 2018
MONTENEGRO OPEN 2018
GRADSKI BAZENI


PRIJATELJSKA UTAKMICA
Saturday, June 02, 2018
Utakmica:
CRNA GORA-SLOVENIJA
GRADSKI STADION u 20h15'


KUP CRNE GORE
Wednesday, May 30, 2018
Utakmica:
FK""MLADOST"-FK"IGALO"
GRADSKI STADION u 20h30'


SUPER ERSTE LIGA
Monday, May 28, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"MORNAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h15'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, May 26, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"SUTJESKA"
GRAADSKI STADION u 18h00'


SUPER ERSTE LIGA
Thursday, May 24, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"MORNAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19H


SUPER ERSTE LIGA
Saturday, May 19, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"LOVĆEN"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


SUPER ERSTE LIGA
Tuesday, May 15, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"ULCINJ"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" U 19h


OMLADINSKA LIGA
Monday, May 14, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"ZETA"
GRADSKI STADION u 17h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, May 12, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"DEČIĆ"
GRADSKI STADION u 17h


SUPER ERSTE LIGA
Wednesday, May 09, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"MORNAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, April 28, 2018
Utakkmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"GRBALJ"
GRADSKI STADION u 16h30'


SUPER ERSTE LIGA
Friday, April 27, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI - MKK"TEODO"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


SUPER ERSTE LIGA
Saturday, April 21, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"LOVĆEN"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


SUPER ERSTE LIGA
Wednesday, April 18, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"SUTJESKA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


KUP CRNE GORE
Wednesday, April 18, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"MLADOST
GRADSKI STADION u 16h


ABA LIGA
Saturday, April 14, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLII-MKK"CRVENA ZVEZDA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, April 14, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"- FK"ZETA"
GRADSKI STADION u 13h


ABA LIGA
Friday, April 13, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI - MKK"CRVENA ZVEZDA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h


LIGA ŠAMPIONA
Saturday, April 07, 2018
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST"-ŽRK"DJER"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


ABA LIGA
Sunday, April 01, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST"-MKK"CEDEVITA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, March 31, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"KOM"
GRADSKI STADION u 17h


PRIJATELJSKA UTAKMICA
Tuesday, March 27, 2018
Utakmica:
CRNA GORA - TURSKA
GRADSKI STADION u 19h


SVJETSKA LIGA U VATERPOLU
Tuesday, March 20, 2018
Utakmica:
CRNA GORA - SRBIJA
GRADSKI BAZENI u 18h


ABA LIGA
Sunday, March 18, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"CEDEVITA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, March 17, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"PETROVAC"
GRADSKI STADION u 15h


ABA LIGA
Monday, March 12, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"FMP"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


LIGA ŠAMPIONA
Saturday, March 10, 2018
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST"-ŽRK"VARDAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h30'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, March 10, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"RUDAR"
GRADSKI STADION u 14h30'


EUROKUP
Friday, March 09, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"DARUSSAFAKA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TELEKOM 1.CFL
Wednesday, February 28, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"MLADOST"
GRADSKI STADION u 13h30'


LIGA ŠAMPIONA
Saturday, February 24, 2018
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST"-ŽRK"FERENCVAROŠ"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h30'


KVALIFIKACIJE ZA MUNDOBASKET
Friday, February 23, 2018
Utakmica:
CRNA GORA-SLOVENIJA
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h


KUP CRNE GORE
Friday, February 16, 2018
KUP CRNE GORE
PETAK 16.02.2018.godine
17,30h
KK MORNAR-KK SUTJESKA
20,30h
KK BUDUĆNOST-KK LOVĆEN
FINALNA UTAKMICA KUP-a
SUBOTA 17.02.2018 godine
19,00h
SPORTSKI CENTAR "MORAČA"


ABA LIGA
Sunday, February 11, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"MZT SKOPJE"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


EUROKUP
Wednesday, February 07, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"CEDEVITA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


LIGA ŠAMPIONA
Saturday, February 03, 2018
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST"-ŽRK"THURINGER"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


ABA LIGA
Sunday, January 21, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"PETROL OLIMPIJA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


EUROKUP
Wednesday, January 17, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"DOLOMITI ENERGIA TRENTO"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h30'


ABA LIGA
Monday, January 08, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"CRVENA ZVEZDA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 17h


EUROKUP
Wednesday, January 03, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"LOKOMOTIV KUBAN"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 18h45'


EUROKUP
Wednesday, December 27, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"LIETCABELIS PANEVEZYS"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


ABA LIGA
Saturday, December 23, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"IGOKEA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, December 09, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"ISKRA"
GRADSKI STADION u 13h


TELEKOM 1.CFL
Wednesday, December 06, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"SUTJESKA"
GRADSKI STADION u 16h


EUROKUP
Wednesday, December 06, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"HAPOEL BANK YAHAV JERUSALEM
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


KUP OSLOBODJENJA PODGORICE
Sunday, December 03, 2017
38.KARATE KUP OSLOBODJENJA PODGORICE
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 09h30'


ABA LIGA
Saturday, December 02, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"PARTIZAN" NIS
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


KVALIFIKACIJE ZA SVJETSKO PRVENSTVO
Friday, November 24, 2017
Utakmica:
CRNA GORA-ŠPANIJA
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h30'


LIGA ŠAMPIONA
Saturday, November 18, 2017
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST"-ŽRK"VIPERS KRISTIANDSAND"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, November 18, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"DEČIĆ"
GRADSKI STADION u 17h


U23 JUDO CHAMPIONSHIPS
Friday, November 10, 2017
U23 EUROPEAN JUDO CHAMPIONSHIPS
PODGORICA 2017 MONTENEGRO
10.do12.novembra 2017.godine
SPORTSKI CENTAR "MORAČA"


ABA LIGA
Sunday, November 05, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"MORNAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 17h


LIGA ŠAMPIONA
Saturday, November 04, 2017
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST"-ŽRK"METZ"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA# u 19h30''


EURO KUP
Wednesday, November 01, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-FC "BAYERN MUNICH"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


KUP CRNE GORE
Wednesday, November 01, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"SUTJESKA"
GRADSKI STADION u 16h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, October 28, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"MOGREN"
GRADSKI STADION u 16h


EURO KUP
Wednesday, October 25, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"- MKK"GALATASARAY ODEABANK
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 18h45'


ABA LIGA
Saturday, October 21, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"- MKK"MEGA BEMAX"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 17h


TELEKOM 1.CFL
Wednesday, October 18, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"ZETA"
GRADSKI STADION u 18h


EURO KUP
Wednesday, October 11, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"- MKK"GRISSIN BON REGIO EMILIA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


KVALIFIKACIJE ZA U-21 EURO
Monday, October 09, 2017
Utakmica:
CRNA GORA-SLOVENIJA
GRADSKI STADION u 17h30'


ABA LIGA
Sunday, October 08, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"- MKK"CIBONA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


LIGA ŠAMPIONA
Saturday, October 07, 2017
Utakmica:
ŽRK "BUDUĆNOST"-ŽRK"BIETIGHEIM"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


KVALIFIKACIJE ZA SP 2018
Thursday, October 05, 2017
Utakmica:
CRNA GORA-DANSKA
GRADSKI STADION u 20h45


ABA LIGA
Saturday, September 30, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"- MKK"ZADAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, September 16, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"PETROVAC"
GRADSKI STADION u 15h30'


KUP CRNE GORE
Wednesday, September 13, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"ISKRA"
GRADSKI STADION u 15h30"


KUP CRNE GORE
Wednesday, August 23, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"'FK"JEDINSTVO"
GRADSKI STADION u 17h


KVALIFIKACIJE ZA SP 2018
Monday, September 04, 2017
Utakmica;
CRNA GORA-RUMUNIJA
GRADSKI STADION u 20h45'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, August 26, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"RUDAR"
GRADSKI STADION u 18h


WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE
Tuesday, August 22, 2017
WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE
22.-28.AVGUST
GRADSKI STADIION


TELEKOM 1.CFL
Wednesday, August 16, 2017
Utakmica:
FK"BUDUČNOST"-FK"MLADOST"
GRADSKI STADION PODGORICA uu 18h


FIBA PRVENSTVO EVROPE U16
Friday, August 11, 2017
FIBA PRVENSTVO EVROPE ZA MUŠKARCE DO 16 GODINA
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" 11. - 19. AVGUST


TELEKOM 1.CFL
Saturday, August 05, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"ISKRA"
GRADSKI STADION u 19h


LIGA EVROPE
Thursday, July 20, 2017
Utakmica:
FK"MLADOST"-FK"ŠTURM"
GRADSKI STADION u 20h30"


LIGA ŠAMPIONA
Tuesday, July 18, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"PARTIZAN"
GRADSKI STADION u 20h45'


LIGA EVROPE
Thursday, July 06, 2017
Utakmica:
FK"ZETA"-FK"ŽELJEZNIČAR"
GRADSKI STADION u 20h30'


LIGA EVROPE
Thursday, June 29, 2017
Utakmica:
FK"MLADOST"-FK"GADŽASAR"
GRADSKI STADION u 20h30'


PRIJATELJSKA UTAKMICA
Monday, June 12, 2017
Utakmica:
CRNA GORA-GRUZIJA
GRADSKI STADION u 20h30'


FIFA WORLD CUP 2018
Saturday, June 10, 2017
Utakmica:
CRNA GORA-JERMENIJA
GRADSKI STADION u 20h45'


PRIJATELJSKA UTAKMICA
Sunday, June 04, 2017
Utakmica:
CRNA GORA-IRAN
GRADSKI STADION u 20h30'


KUP CRNE GORE
Wednesday, May 31, 2017
Utakmica:
FK"SUTJESKA"-FK"GRBALJ"
GRADSKI STADION u 20h30'


KARATE TURNIR
Sunday, May 28, 2017
KARATE TURNIR TROFEJ "BUDUĆNOST"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" od 09h-15h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, May 27, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"JEDINSTVO"
GRADSKI STADION u 17h30'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, May 20, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"MLADOST"
GRADSKI STADION u 17h30'


TELEKOM 1.CFL
Wednesday, May 10, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"DEČIĆ"
GRADSKI STADION U 17h


SUPER ERSTE LIGA
Tuesday, May 02, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"MORNAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 18h30'


TELEKOM 1.CFL
Sunday, April 30, 2017
Utakmica::
FK"BUDUĆNOST" - FK"GRBALJ"
GRADSKI STADION u 17h


SUPER ERSTE LIGA
Thursday, April 27, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"MORNAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h


SUPER ERSTE LIGA
Sunday, April 23, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"MORNAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h


SUPER ERSTE LIGA
Saturday, April 15, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"LOVĆEN"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, April 15, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"RUDAR"
GRADSKI STADION u 17h


LIGA ŠAMPIONA
Sunday, April 09, 2017
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST"-ŽRK"LARVIK"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, April 01, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST" - FK"BOKELJ"
GRADSKI STADION u 15h30'


ABA LIGA
Tuesday, March 28, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"- MKK"CRVENA ZVEZDA"
SPORTSKI CENTAR MORAĆA" u 20h


KVALIFIKACIJE ZA FIFA SP
Sunday, March 26, 2017
Utakmica:
CRNA GORA - POLJSKA
GRADSKI STADION u 20h45'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, March 11, 2017
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "DEČIĆ"
GRADSKI STADION u 16h


ABA LIGA
Monday, March 06, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"- MKK"MZT SKOPLJE AERODROM"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 18h


TELEKOM 1.CFL
Sunday, February 26, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST" - FK"SUTJESKA"
GRADSKI STADION u  14h


ABA LIGA
Saturday, February 25, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK "FMP"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


KUP CRNE GORE
Wednesday, February 15, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"PRIMORJE 1945"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h


LIGA ŠAMPIONA
Sunday, February 12, 2017
Utakmica:
ŽRK "BUDUĆNOST" - ŽRK "FTC - RAIL CARGO HUNGARIA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


ABA LIGA
Saturday, February 11, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"KARPOŠ SOKOLI"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u  19h


LIGA ŠAMPIONA
Sunday, January 29, 2017
UtakmIca:
ŽRK"BUDUĆNOST" - ŽRK"VARDAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h30'


ABA LIGA
Saturday, January 28, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"PARTIZAN"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


ABA LIGA
Saturday, January 14, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"IGOKEA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 17h


ABA LIGA
Friday, December 30, 2016
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "MEGA LEKS"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 17h


ABA LIGA
Sunday, December 18, 2016
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "CEDEVITA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


ABA LIGA
Sunday, December 11, 2016
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"CRVENA ZVEZDA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


EUROKUP
Wednesday, December 07, 2016
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"ZENIT ST. PETERSBURG"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, December 03, 2016
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"GRBALJ"
GRADSKI STADION u 13h


ABA LIGA
Sunday, November 20, 2016
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"UNION OLIMPIJA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 17h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, November 19, 2016
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST" - FK"LOVĆEN"
GRADSKI STADION u13h


LIGA ŠAMPIONA
Friday, November 18, 2016
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST" - ŽRK"GLASSVERKET"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


EUROKUP
Wednesday, November 16, 2016
Utakmica
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"UCAM MURCIA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


EUROKUP
Wednesday, November 09, 2016
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"BAYERN MUNICH"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


LIGA ŠAMPIONA
Sunday, November 06, 2016
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST" -ŽRK"TIRINGER"
SPORTSKI CENTAR "MORČAČA" u 17h


ABA LIGA
Saturday, November 05, 2016
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"CIBONA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, November 05, 2016
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST" - FK"PETROVAC"
GRADSKI STADION u 13h30'


KUP CRNE GORE
Wednesday, November 02, 2016
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST" - FK"GRBALJ"
GRADSKI STADION u 13h30'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, October 22, 2016
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST" - FK"GRBALJ"
GRADSKI STADION u 13h30'


ABA LIGA
Saturday, October 22, 2016
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "MORNAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


EUROLIGA
Wednesday, October 19, 2016
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"UNICAJA MALAGA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 18h45'


UEFA YOUTH LEAGUE
Wednesday, October 19, 2016
Utakmica:
FK"MLADOST" - FK"SPARTA PRAHA"
GRADSKI STADION u 13h30'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, October 15, 2016
Utakmica:
FK "ZETA" - FK"JEDINSTVO"
GRADSKI STADION u 14h30'


LIGA ŠAMPIONA
Saturday, October 15, 2016
Utakmica:
ŽRK "BUDUĆNOST" - ŽRK "METZ HANDBALL"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 17h


ABA LIGA
Sunday, October 09, 2016
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST" VOLI - MKK "KRKA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA"u 21h


KVALIFIKACIJE ZA SP 2018
Thursday, September 08, 2016
Utakmica:
CRNA GORA - KAZAHSTAN
GRADSKI STADION u 18h


ABA LIGA
Sunday, October 02, 2016
Utakmica:
KK"BUDUĆNOST" VOLI - KK"ZADAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" U 19h


TELEKOM 1.CFL
Sunday, October 02, 2016
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST" - FK"RUDAR"
GRADSKI STADION U 18h


KUP CRNE GORE
Wednesday, September 28, 2016
Utakmica:
FK"ZETA" - FK"SUTJESKA"
GRADSKI STADION u 15h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, September 24, 2016
Utakmica:
FK "ZETA" - FK"ISKRA"
GRADSKI STADION u 15h


TELEKOM 1.CFL
Sunday, September 18, 2016
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK"ZETA"
GRADSKI STADION u 18h


KVALIFIKACIJE ZA EVROPSKO PRVENSTVO U ODBOJCI 2.RUNDA
Friday, September 16, 2016
KVALIFIKACIJE ZA EVROPSKO PRVENSTVO U ODBOJCI 2.RUNDA
16.-18. SEPTEMBAR SC "MORAČA"


U21
Thursday, September 01, 2016
Utakmica:
CRNA GORA - ČEŠKA
GRADSKI STADION u 20h30'


FIBA EUROBASKET KVALIFIKACIJE
Wednesday, August 31, 2016
Utakmica:
CRNA GORA - SLOVAČKA
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


TELEKOM 1.CFL
Sunday, August 28, 2016
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "MLADOST"
GRADSKI STADION u 19h


JUNIORSKO VATERPOLO PRVENSTVO
Friday, August 26, 2016
FINA SVJETSKO JUNIORSKO VATERPOLO PRVENSTVO
GRADSKI BAZENI 26.avgust - 3.septembar


TELEKOM 1.CFL
Sunday, August 21, 2016
Utakmica:
FK "ZETA" - FK "GRBALJ"
GRADSKI STADION u 17h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, August 20, 2016
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "JEDINSTVO"
GRADSKI STADION u 20h


UEFA FUTSAL CUP- GRUPA B
Tuesday, August 16, 2016
Utakmice:
16.avgust
18h00' ATHINA '90 - SS TRE FIORI FC
20h30' MILITARY FUTSAL TEAM - ATHINA '90
17.avgust
18h00' BLUE MAGIC - ATHINA '90
20h30' MILITARY FUTSAL TEAM - SS TRE FIORI FC
19.AVGUST
18h00' SS TRE FIORI FC - BLUE MAGIC
20h30' ATHINA ''90 - MILITARY FUTSAL TEAM


TELEKOM 1.CFL
Saturday, August 06, 2016
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "ISKRA"
GRADSKI STADION u 20h00'


UEFA EUROPA LEAGUE
Thursday, July 21, 2016
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "GENK"
GRADSKKI STADION u 20h45'


UEFA CHAMPIONS LEAGUE
Tuesday, July 19, 2016
Utakmica:
FK "MLADOST" - FK "LUDOGOREC"
GRADSKI STADION u 20h45'


VATERPOLO TURNIR
Friday, July 15, 2016
Utakmice:
15.jul
I   09h30' - 10h15' Crna Gora - Holandija
II  10h45 '- 12h00' Srbija - Madjarska
III 17h00' - 18h15' Srbija - Australija
IV 18H45 - 20h00 Crna Gora - Madjarska
16.jul
V  09h30' - 10h15' Srbija - Holandija
VI 10h45' - 12h00' Australija - Madjarska
VII17h00' - 18h15' Holandija - Australija
VIII18h45 - 20h00' Crna Gora - Srbija
17.jul
IX 09h30' - 10h15' Madjarska - Holandija
X  10h45' - 12h00' Crna Gora - Australija


FIBA U20 WOMEN'S EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Saturday, July 09, 2016
GRUPA B
Raspored:
09.07.2016
A/1 Ukraina - Češka vrijeme 17h45'
B/1Rumunija - Bjelorusija 20h15'
10.07.2016.
A/2 Češka - Madjarska 17h45'
B/3 Bugarska - Rumunija 20h15
11.07.2016.
A/3  Madjarska - Ukraina 17h45'
B/5 Rumunija - Hrvatska 20h15'
13.07.2016.
F/3     TEAM B/4 - TEAM B/2 15h15'
E/1 TEAM A/1 - TEAM B/2 17h45'
E/2 TEAM A/2 - TEAM B/1 20h15'
14.07.2016.
G/3 TEAM B/3 - TEAM C/3 15h15'
E/3 TEAM B/1 - TEAM A/1  17h45'
E/4 TEAM B/2 - TEAM A/2  20h15'
16.07.2016
G/6 TEAM C/3 - TEAM B/4 15h15'
33/A TEAM E/3 - TEAM F/4 17h45'
34/A TEAM F/3 - TEAM E/4 20h15'
17.07.2016.
G/8 TEAM A/3 - TEAM B/3 15h15'
G/9 TEAM D/3 - TEAM C/3 17h45'



CITY GAMES
Thursday, July 07, 2016
CITY GAMES
Finale
GRADSKI BAZENI u 19h30'


KVALIFIKACIJE ZA LIGU EVROPE
Thursday, July 07, 2016
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "RABOTNIČKI"
GRADSKI STADION u 19h


MONTENEGRO OPEN 2016
Saturday, July 02, 2016
Otvoreno ljetnje prvenstvo Crne Gore u plivanju
"Montenegro Open 2016"
Otvoreni  bazeni SC "MORAČA"


KUP CRNE GORE
Thursday, June 02, 2016
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "RUDAR"
GRADSKI STADION U 20h30'


TELEKOM 1.CFL
Sunday, May 29, 2016
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "ZETA"
GRADSKI STADION u 17h30'


FINALE KUPA CRNE GORE U FUTSALU
Friday, May 27, 2016
Utakmica:
KMF "TITOGRAD" - KMF "AGAMA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h15'


REVIJALNA UTAKMICA "A" I "B" REPREZENTACIJE
Wednesday, May 25, 2016
Revijalna utakmica "A" i "B" reprezentacije
GRADSKI STADION u 20h15'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, May 14, 2016
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "MLADOST"
GRADSKI STADION u 17h30'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, May 07, 2016
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "MORNAR"
GRADSKI STADION u 18h30'


FINALE SUPER ERSTE LIGE
Thursday, May 05, 2016
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "MORNAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, April 30, 2016
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK BOKELJ"
GRADSKI STADION u 18h30"


ERSTE LIGA
Thursday, April 28, 2016
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "MORNAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TRIBINA
Thursday, April 21, 2016
Tribina " Očajavaš - Ojačaj"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 18h


ERSTE LIGA
Saturday, April 16, 2016
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST" - MKK "ULCINJ"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, April 16, 2016
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "DEČIĆ"
GRADSKI STADION u 18h


POLUFINALE KUPA
Wednesday, April 13, 2016
Utakmica:
FK "Budućnost" - FK "Lovćen"
GRADSKI STADION u 18h


LIGA ŠAMPIONA
Sunday, April 10, 2016
Utakmica:
ŽRK "Budućnost" - ŽRK "Baia Mare"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


PRVENSTVENA UTAKMICA
Sunday, April 03, 2016
Utakmica:
RK"GORICA" - RK "LOKOMOTIVA"
03.April u 13h
SC "MORAČA"


TELEKOM 1.CFL
Saturday, April 02, 2016
Utakmica:
FK "Budućnost"-FK "Lovćen"
02.April u 16h
GRADSKI STADION


PRIJATELJSKA UTAKMICA
Tuesday, March 29, 2016
Utakmica:
CRNA GORA - BJELORUSIJA
GRADSKI STADION u 18h


ABA LIGA
Monday, March 14, 2016
Utakmica:
ABA LIGA
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "MEGA LEKS"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h


MŽRKL FINAL FOUR
Saturday, March 12, 2016
MŽRKL FINAL FOUR
POLUFINALE 12. mart u 16h i 18h30'
FINALE          13.mart u 17h i 19h30'
SPORTSKI CENTAR "MORAČA"


TELEKOM 1. CFL
Saturday, March 12, 2016
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "ZETA"
GRADSKI STADION u 14h30'


ABA LIGA
Monday, March 07, 2016
Utakmica:
KK "Budućnost-Voli" - KK "Cibona"
Sportski centar "Morača" u 21h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, March 05, 2016
Utakmica:
FK "Budućnost" - FK "Lovćen"
Gradski stadion u 14h 30'


MŽRKL
Thursday, February 11, 2016
Utakmica:
ZKK "Budućnost-PG" - ZKK"Medvesčak"
Sportski centar "Morača" u 19h


ABA LIGA
Monday, February 15, 2016
Utakmica:
MKK "Budućnost Voli" - MKK "Mzt Skoplje"
Sportski centar "Morača" u 21h


LIGA ŠAMPIONA
Sunday, February 14, 2016
Utakmica:
ŽRK "Budućnost" - ŽRK "Gyori"
Sportski centar "Morača" u 19h


ABA LIGA
Monday, February 01, 2016
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "MZT SKOPLJE"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA"


LIGA ŠAMPIONA
Sunday, February 14, 2016
Utakmica
ŽRK "BUDUĆNOST" - ŽRK "GYORI AUDI ETO KC"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


ABA LIGA
Saturday, January 30, 2016
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "PARTIZAN"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


MŽRKL
Thursday, January 28, 2016
Utakmica:
ŽKK "BUDUĆNOST - PG" - ŽKK "TRIGLAV"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


LIGA ŠAMPIONA
Sunday, January 17, 2016
Utakmica:
ŽRK "BUDUĆNOST" - ŽRK "VARDAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 16h


ABA LIGA
Saturday, January 16, 2016
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "UNION OLIMPIJA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21H


MŽRKL
Thursday, January 14, 2016
Utakmica:
ŽKK "BUDUĆNOST-PG" - ŽKK "RADIVOJ KORAĆ"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h15'


ABA LIGA
Saturday, January 02, 2016
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "TAJFUN"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


ABA LIGA
Monday, December 21, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" -  MKK "CRVENA ZVEZDA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


DEUS
Saturday, December 19, 2015
KONCERT NENADA KNEŽEVIĆA KNEZA
"KNEZ  I PRIJATELJI"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 2oh


MŽRKL
Thursday, December 17, 2015
Utakmica:
ŽKK "BUDUĆNOST PG" - ŽKK "ČELIK"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


EUROKUP
Wednesday, December 16, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "STEAUA CSM EXIM BANK"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


36. KUP "OSLOBOĐENJA PODGORICE"
Sunday, December 06, 2015
36. KUP "OSLOBOĐENJA PODGORICE"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" od 09h00' - 18h00'


MŽRKL
Thursday, December 03, 2015
Utakmica:
ŽKK "BUDUĆNOST PG" - ŽKK "TREŠNJEVKA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


EUROCUP
Wednesday, December 02, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" -  MKK "TRABZONSPOR MEDICAL"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


ABA LIGA
Sunday, November 29, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "SUTJESKA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


TELEKOM 1.CFL
Sunday, November 29, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "RUDAR"
GRADSKI STADION u 16h


KVALIFIKACIJE ZA EUROBASKET 2017
Wednesday, November 25, 2015
Utakmica:
CRNA GORA - ALBANIJA
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h30'


EUROKUP
Wednesday, November 25, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "ARIS THESSALONIKI"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 18h


KVALIFIKACIJE ZA EUROBASKET 2017
Saturday, November 21, 2015
Utakmica:
CRNA GORA - VELIKA BRITANIJA
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h15'


LIGA ŠAMPIONA
Friday, November 20, 2015
Utakmica:
ŽRK "BUDUĆNOST" - ŽRK "MKS SELGROS LUBLIN"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 18h


ABA LIGA
Saturday, November 14, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI"- MKK "MZT SKOPLJE AERODROM"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


UNDER21 CHAMPIONSHIP
Friday, November 13, 2015
Utakmica:
CRNA GORA - LETONIJA
GRADSKI STADION u 17H


MŽRK
Thursday, November 12, 2015
Utakmica:
ŽKK "BUDUĆNOST PG" - ŽKK "ATHLETE CELJE"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


LIGA ŠAMPIONA
Sunday, November 08, 2015
Utakmica:
ŽRK "BUDUĆNOST" - ŽRK "BUCURESTI"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, November 07, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "ISKRA"
GRADSKI STADION u 13H30'


KUP CRNE GORE
Wednesday, November 04, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "ZETA"
GRADSKI STADION u 13H30'


EUROKUP
Wednesday, November 04, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "UNICS KAZAN"
SPORTSKI CENTAR "MORČA" u 19h00'


ABA LIGA
Saturday, October 31, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "METALAC FARMAKOM"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


TELEKOM 1.CFL
Monday, October 26, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "GRBALJ"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 13h30


MŽRKL
Thursday, October 22, 2015
Utakmica:
ŽKK "BUDUĆNOST-PG" - ŽKK "KVARNER"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


KUP CRNE GORE
Wednesday, October 21, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "GRBALJ"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 13h30'


LIGA ŠAMPIONA
Sunday, October 18, 2015
Utakmica:
ŽRK "BUDUĆNOST" - ŽRK SAVEHOF"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


ABA LIGA
Saturday, October 17, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "CEDEVITA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


EUROKUP
Wednesday, October 14, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "BANVIT"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h00'


EURO2016
Friday, October 09, 2015
Utakmica:
CRNA GORA - AUSTRIJA
GRADSKI STADION u 20h45'


ABA LIGA
Friday, October 09, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "ZADAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 17h00'


ABA LIGA
Wednesday, October 07, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "MEGA LEKS"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h00'


TELEKOM 1.CFL
Tuesday, October 06, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "DEČIĆ"
GRADSKI STADION u 14h30'


ABA LIGA
Thursday, October 01, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST-VOLI" - MKK "KRKA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, September 26, 2015
FK "BUDUĆNOST" - FK "MORNAR"
GRADSKI STADION u 15h00'


KUP CRNE GORE
Wednesday, September 16, 2015
FK "BUDUĆNOST" - FK "BERANE"
GRADSKI STADION u 15h30'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, September 12, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "MLADOST"
GRADSKI STADION u 16h00'


KVALIFIKACIJE ZA UEFA U-21
Tuesday, September 08, 2015
CRNA GORA - MALTA
GRADSKI STADION u 18h30'


EURO 2016 - KVALIFIKACIJE - GRUPA G
Saturday, September 05, 2015
CRNA GORA - LIHTENŠTAJN
GRADSKI STADION u 20h45'


PRELIMINARNI TURNIR UEFA - FUTSAL
Wednesday, August 26, 2015
Utakmice:
Srijeda:
18h00 NACIONAL(CRO) - CARDIF (WAL)
20h30 TITOGRAD(MNE) - BLUE MAGIC (IRL)

Cetvrtak:
18h00 NACIONAL(CRO) - BLUE MAGIC(IRL)
20h30 TITOGRAD(MNE) - CARDIF(WAL)

Subota:
18h00 CARDIF(WAL) - BLUE MAGIC(IRL)
20h30 TITOGRAD(MNE) - NACIONAL(CRO)

SC "MORAČA"

TELEKOM 1.CFL
Wednesday, August 26, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "BOKELJ"
GRADSKI STADION u 18h00'


TELEKOM 1. CFL
Sunday, August 16, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "PETROVAC"
GRADSKI STADION u 17h00'


JADRANSKE IGRE
Sunday, August 09, 2015
FINALE CRNE GORE
Bazeni SC "MORAČA" u 19h30'


BALKANSKE IGRE ZA VATERPOLISTE
Thursday, July 30, 2015
BALKANSKE IGRE ZA VATERPOLISTE GODIŠTE 2000.
Četvrtak, 30.07.2015.
17h:00'  RUMUNIJA - SRBIJA
18h:45'  CRNA GORA - TURSKA
Petak, 31.07.2015.
17h:00'  TURSKA - RUMUNIJA
18h:45'  CRNA GORA - SRBIJA
Subota, 01.08.2015.
09h:00'  TURSKA - SRBIJA
10h45'   CRNA GORA  - RUMUNIJA   


BOKSERSKI TURNIR
Thursday, July 30, 2015
BOKSERSKI TURNIR "TROFEJ PODGORICE"
30. i 31. avgust sa početkom u 19h00'
SC "MORAČA"


KVALIFIKACIJE ZA LIGU EVROPE
Thursday, July 23, 2015
Utakmica:
FK "MLADOST" - FK "KUKEŠI"
GRADSKI STADION u 20h30'


KVALIFIKACIJE ZA LIGU EVROPE
Thursday, July 09, 2015
Utakmica:
FK "MLADOST" - FK "NEFČI"
GRADSKI STADION u 20h30'


PLIVAČKI TURNIR
Saturday, July 04, 2015
PLIVAČKI TURNIR "MONTENEGRO OPEN 2015"
GRADSKI BAZENI u 17h30'


KVALIFIKACIJE ZA LIGU EVROPE
Thursday, July 02, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "SPARTAK"
GRADSKI STADION u 20h30'


EVROPSKO PRVENSTVO B DIVIZIJE
Sunday, July 12, 2015
Utakmice;
RUMUNIJA - ENGLESKA u 11h30'
ŠVEDSKA - IZRAEL u 13h50'
BOSNA I HERCEGOVINA - AUSTRIJA u 16h10'
BUGARSKA - CRNA GORA u 18h30'
GRČKA - LITVANIJA u 20h50'
SC "MORAČA"


EVROPSKO PRVENSTVO B DIVIZIJE
Saturday, July 11, 2015
Utakmice:
ENGLESKA - BOSNA I HERCEGOVINA u 11h30'
IZRAEL - RUMUNIJA u 13h50'
GRČKA - BUGARSKA u 16h10'
CRNA GORA - ŠVEDSKA u 18h30'
LITVANIJA - AUSTRIJA u 20h50'
SC "MORAČA"


EVROPSKO PRVENSTVO B DIVIZIJE
Friday, July 10, 2015
Utakmice:
BOSNA I HERCEGOVINA - RUMUNIJA u 11h30'
ŠVEDSKA - GRČKA u 13h50'
LITVANIJA - ENGLESKA u 16h10'
CRNA GORA - IZRAEL u 18h30'
AUSTIJA - BUGARSKA u 20h50'
SC "MORAČA"


EVROPSKO PRVENSTVO B DIVIZIJE
Wednesday, July 08, 2015
Utakmice:
IZRAEL - BOSNA I HERCEGOVINA u 11h30'
RUMUNIJA - LITVANIJA u 13h50'
AUSTRIJA - ŠVEDSKA u 16h10'
GRČKA - CRNA GORA u 18h30'
ENGLESKA - BUGARSKA u 20h50'
SC "MORAČA"


EVROPSKO PRVENSTVO B DIVIZIJE
Tuesday, July 07, 2015
Utakmice:
GRČKA - IZRAEL u 11h30'
LITVANIJA - BOSNA I HERCEGOVINA u 13h50'
BUGARSKA - RUMUNIJA u 16h10'
CRNA GORA - AUSTRIJA u 18h30'
ŠVEDSKA - ENGLESKA u 20h50'
SC "MORAČA"


EVROPSKO PRVENSTVO B DIVIZIJE
Monday, July 06, 2015
Utakmice:
AUSTRIJA - GRČKA u 11h30'
IZRAEL - LITVANIJA u 13h50'
BOSNA I HERCEGOVINA - BUGARSKA u 16h10'
ENGLESKA - CRNA GORA u 18h30'
ŠVEDSKA - RUMUNIJA u 20h50'
SC "MORAČA"


EVROPSKO PRVENSTVO B DIVIZIJE
Saturday, July 04, 2015
Utakmice:
BUGARSKA - LITVANIJA u 11h30'
AUSTRIJA - IZRAEL u 13h50'
GRČKA - ENGLESKA u 16h10'
RUMUNIJA - CRNA GORA u 18h30'
ŠVEDSKA - BOSNA I HERCEGOVINA u 20h50'
SC "MORAČA"


EVROPSKO PRVENSTVO B DIVIZIJE
Friday, July 03, 2015
Utakmica:
BUGARSKA - IZRAEL u 11h30'
ENGLESKA - AUSTRIJA u 13h50'
LITVANIJA - ŠVEDSKA u 16h10'
CRNA GORA - BOSNA I HERCEGOVINA u 18h30'
RUMUNIJA - GRČKA u 20h50'
SC "MORAČA"


EVROPSKO PRVENSTVO B DIVIZIJE
Thursday, July 02, 2015
Utakmice:
AUSTRIJA - RUMUNIJA u  11h30'
ŠVEDSKA - BUGARSKA u 13h50'
IZRAEL - ENGLESKA u 16H10'
CRNA GORA - LITVANIA u  18h30'
BOSNA I HERCEGOVINA - GRČKA u 20h50'
SC "MORAČA"


SPORTSKO-ZABAVNA MANIFESTACIJA ZA DJECU
Saturday, June 20, 2015
SPORTSKO-ZABAVNA MANIFESTACIJA ZA DJECU POVODOM ZAVRŠETKA ĐETIĆ LIGE
SC "MORAČA" u 11h00'


KVALIFIKACIONA UTAKMICA
Monday, June 15, 2015
KVALIFIKACIONA UTAKMICA ZA EVROPSKO PRVENSTVO MLADIH REPREZENTACIJA IZMEDJU U21 CRNA GORA I U21 MOLDAVIJA
GRADSKI STADION u 20h30'


ODBOJKAŠKI TURNIR
Sunday, June 14, 2015
Utakmica:
CRNA GORA - TURSKA
SC "MORAČA" u 20h00'


ODBOJKAŠKI TURNIR
Sunday, June 14, 2015
Utakmica:
TUNIS - PORTORIKO
SC "MORAČA" u 17h00'


ODBOJKAŠKI TURNIR
Saturday, June 13, 2015
Utakmica:
CRNA GORA - PORTORIKO
SC "MORAČA" u 20h00'


ODBOJKAŠKI TURNIR
Saturday, June 13, 2015
Utakmica:
TURSKA -TUNIS
SC "MORAČA" u 17h00'


ODBOJKAŠKI TURNIR
Friday, June 12, 2015
Utakmica:
CRNA GORA - TUNIS
SC "MORAČA" u 20h00'


ODBOJKAŠKI TURNIR
Friday, June 12, 2015
Utakmica:
PORTORIKO - TURSKA
SC "MORAČA" u 17h00'


CRNA GORA - ISLAND
Sunday, June 07, 2015
Utakmica:
CRNA GORA - ISLAND
SC "MORAČA" u 20h30'


MEĐUNARODNI TURNIR ZA KOŠARKAŠICE
Sunday, May 31, 2015
18h00' MAĐARSKA - BOSNA I HERCEGOVINA
20h30' CRNA GORA - HRVATSKA"
SC "MORAČA"


MEĐUNARODNI TURNIR ZA KOŠARKAŠICE
Saturday, May 30, 2015
18h00' CRNA GORA - MAĐARSKA
20h30 HRVATSKA - BOSNA I HERCEGOVINA
SC "MORAČA"


TELEKOM 1. CFL
Saturday, May 30, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST - FK "ZETA"
GRADSKI STADION u 17h30'


MEĐUNARODNI TURNIR ZA KOŠARKAŠICE
Friday, May 29, 2015
18h00' HRVATSKA - MAĐARSKA
20h30' CRNA GORA - BOSNA I HERCEGOVINA
SC "MORAČA"


TAKMIČENJE PENZIONERA U STRELJAŠTVU
Thursday, May 28, 2015
SAVEZ UDRUŽENJA PENZIONERA ODRŽAVA
TAKMIČENJE U STRELJAŠTVU
STRELJAČKI CENTAR "LJUBOVIĆ" od 10h00' - 13h00'


IZLOŽBA IVANE RADOVANOVIĆ "BURNING WAY"
Wednesday, May 27, 2015
OTVARANJE IZLOŽBE IVANE RADOVANOVIĆ "BURNING WAY"
STRELJAČKI CENTAR "LJUBOVIĆ" U 19h00'


FINALE KUPA CRNE GORE U FUDBALU
Wednesday, May 20, 2015
FINALE KUPA CRNE GORE U FUDBALU
FK "PETROVAC" - FK "MLADOST"
GRADSKI STADION u 20h30'


FINALE ERSTE SUPER LIGE
Monday, May 18, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "SUTJESKA"
SC "MORAČA" u 18h30'


MEČ ZA TITULU PROFESIONALNOG PRVAKA EVROPE U BOKSU
Sunday, May 17, 2015
MEČ ZA TITULU PROFESIONALNOG PRVAKA EVROPE
U BOKSU IZMEDJU:
PREDRAGA RADOŠEVIĆA I DJUZEPE LAURIJA
SC "MORAČA" u 20h00'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, May 16, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "RUDAR"
GRADSKI STADION u 17h30'


KIK BOKS MEČ
Friday, May 15, 2015
KIK BOKS MEČ IZMEDJU:
GORANA RADONJIĆA I DŽORDŽA KOLINA
SC"MORAČA" u 20h00'


FINALE ERSTE SUPER LIGE
Tuesday, May 12, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "SUTJESKA"
SC "MORAČA" u 18h30'


PLAY OFF ERSTE SUPER LIGE
Thursday, May 07, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "MORNAR"
SC "MORAČA" u 20h30'


ASCG - DJEČIJA GIMNASTIKA
Tuesday, May 05, 2015
ASCG DJEČIJA GIMNASTIKA
SC "MORAČA" od 11h00' do 12h30'


ERSTE SUPER LIGA
Sunday, May 03, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "TEODO"
SC "MORAČA" u 19h00'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, May 02, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "BERANE"
GRADSKI STADION u 16h30'


TELEKOM 1.CFL
Sunday, April 26, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "SUTJESKA"
GRADSKI STADION
u 16h00'

3. TROFEJ PODGORICE U KARATEU
Sunday, April 26, 2015
3. TROFEJ PODGORICE U KARATEU
SC "MORAČA" u 12h30' - 15h00'


VIII KARATE PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA
Sunday, April 26, 2015
8. KARATE PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA
SC "MORAČA" u 10h00' - 12h30'


POLUFINALE PLAY OFFA ABA LIGE
Tuesday, April 21, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "CEDEVITA"
SC "MORAČA" u 18h30'


POLUFINALE KUPA CRNE GORE
Tuesday, April 21, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "PETROVAC"
GRADSKI STADION u 15h00'


POLUFINALE PLAY OFFA ABA LIGE
Wednesday, April 15, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK"CEDEVITA"
SC "MORAČA u 18h30'


POLUFINALE PLAY OFFA ABA LIGE
Tuesday, April 14, 2015
Uakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK"CEDEVITA"
SC "MORAČA" u 18h30'


LIGA EVROPSKIH ŠAMPIONA
Sunday, April 12, 2015
Utakmica:
ŽRK "BUDUĆNOST" - ŽRK "VIBORG"
SC "MORAČA" u 17h00'


SUPER ERSTE LIGA
Monday, April 06, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "IBAR"
SC "MORAČA" u 19h30'


SUPER ERSTE LIGA
Friday, April 03, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "MORNAR"
SC "MORAČA" u 19h30'


TELEKOM 1. CFL
Tuesday, March 31, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST - FK "MORNAR"
GRADSKI STADION u 15h30'


Kvakifikacije za UEFA Euro 2016
Friday, March 27, 2015
Utakmica:
CRNA GORA - RUSIJA
GRADSKI STADION, Podgorica u 20h45'


ABA LIGA
Sunday, March 22, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "PARTIZAN NIS"
SC "MORAČA" u 19h00'


LIGA EVROPSKIH ŠAMPIONA
Sunday, March 15, 2015
Utakmica:
ŽRK "BUDUĆNOST" - ŽRK "KRIM"
SC "MORAČA" u 19h00'


TELEKOM 1. CFL
Saturday, March 14, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "ZETA"
GRADSKI STADION  u 13h00'


ABA LIGA
Saturday, March 07, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "KRKA"
SC "MORAČA" u 21h00'


LIGA EVROPSKIH ŠAMPONA
Sunday, March 01, 2015
Utakmica:
ŽRK "BUDUĆNOST"- ŽRK "DINAMO SINARA"
SC "MORAČA" u 19h00'


TELEKOM 1. CFL
Saturday, February 28, 2015
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "PETROVAC"
GRADSKI STADION u 14h00'


MŽRKL
Thursday, February 19, 2015
Utakmica:
ŽKK "BUDUĆNOST VOLCANO" - ŽKK "GROSBASKET"
SC "MORAČA" u 18h30'


FINALE KUPA CRNE GORE U FUTSALU
Saturday, February 14, 2015
Utakmica:
KMF "TITOGRAD" - KMF "AGAMA"
SC "MORAČA" u 18h00'


MŽRKL
Thursday, February 12, 2015
Utakmica:
ŽKK "BUDUĆNOST VOLCANO" - ŽKK "PLAY OFF"
SC "MORAČA" u 18h00'


EUROKUP
Wednesday, February 11, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "GRAN CANARIA"
SC "MORAČA" u 19h00'


KUP CRNE GORE
Monday, February 09, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "PRIMORJE"
SC "MORAČA" u 18h00'


LIGA EVROPSKIH ŠAMPIONA
Sunday, February 08, 2015
Utakmica:
ŽRK "BUDUĆNOST" - ŽRK HC "LEIPZIG"
SC "MORAČA" u 19h00'


ABA LIGA
Saturday, February 07, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "ZADAR"
SC "MORAČA" u 19h00'


ABA LIGA
Monday, January 26, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "CRVENA ZVEZDA"
SC "MORAČA" u 18h


EUROKUP
Wednesday, January 21, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "DINAMO SASSARI"
SC "MORAČA u 20h15'


EVROPSKI ŠAMPIONAT U FUTSALU
Saturday, January 17, 2015
Utakmica:
FINSKA - CRNA GORA
SC "MORAČA" u 18h 30'


EVROPSKI ŠAMPIONAT U FUTSALU
Saturday, January 17, 2015
Utakmica:
VELS - KIPAR
SC "MORAČA" u 16h


EVROPSKI ŠAMPIONAT U FUTSALU
Thursday, January 15, 2015
Utakmica:
CRNA GORA - VELS
SC "MORAČA" u 21h15'


EVROPSKI ŠAMPIONAT U FUTSALU
Thursday, January 15, 2015
Utakmica:
KIPAR - FINSKA
SC "MORAČA" u 18h


EVROPSKI SAMPIONAT U FUTSALU
Wednesday, January 14, 2015
Utakmica:
CRNA GORA - KIPAR
SC "MORAČA" u 21h15'


EVROPSKI ŠAMPIONAT U FUTSALU
Wednesday, January 14, 2015
Utakmica:
FINSKA - VELS
SC "MORAČA" u 18h


ABA LIGA
Saturday, January 10, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "LEVSKI SOFIA"
SC "MORAČA" u 19h

OTKAZANO!

EUROKUP
Wednesday, January 07, 2015
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "BANVIT"
SC "MORAČA" u 19h


ABA LIGA
Sunday, December 28, 2014
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "IGOKEA"
SC "MORAČA" u 16h00


EUROCUP
Wednesday, December 17, 2014
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK " PAOK THESSALONIKI"
SC "MORAČA" u 18H45


ABA LIGA
Sunday, December 14, 2014
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "CEDEVITA"
SC "Morača" u 17h00


35 KUP OSLOBODJENJA PODGORICE
Sunday, December 07, 2014
35 KARATE KUP OSLOBODJENJA PODGORICE
2 PRVENSTVO SREDNJIH ŠKOLA PODGORICE
SC "MORAČA" od 09h30 do 17h00


EUROCUP
Wednesday, December 03, 2014
Utakmica
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - KK "STELMET ZIELONA GORA"
SC "MORAČA" u 19h00


ABA LIGA
Saturday, November 29, 2014
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK " SZOLNOKI OLAJ"
SC "MORAČA" u 21h00


MŽRKL
Wednesday, November 26, 2014
Utakmica:
ŽKK "BUDUĆNOST VOLKNO" - ŽKK "PARTIZAN"
SC "MORAČA" u 21h00


ABA LIGA
Saturday, November 22, 2014
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "UNION OLIMPIJA"
SC "MORAČA" u 21h00


ABA LIGA
Saturday, November 08, 2014
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "MEGAVIZURA"
SC "MORAČA" u 19h00


MŽRKL
Wednesday, November 05, 2014
Utakmica:
ŽKK "BUDUĆNOST VOLKANO" - ŽKK "UMANA REYER"
SC "MORAČA" u 21h00


MŽRKL
Sunday, October 26, 2014
Utakmica:
ŽKK "BUDUĆNOST VOLKANO" - ŽKK "TRIGLAV"
SC "MORAČA" u 19h00


ABA LIGA
Saturday, October 25, 2014
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI" - MKK "CIBONA"
SC "MORAČA" u 21h00


ABA LIGA
Sunday, October 12, 2014
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST" - MZT "SKOPJE"
SC" MORAČA" u 21h0
0

ABA LIGA
Saturday, October 04, 2014
Utakmica:
MKK "BUDUĆNOST VOLI - MKK "METALAC"
SC "MORAČA" u 21h0
0


UEFA FUTSAL KUP
Saturday, August 30, 2014
Utakmica:
FK AGAMA (MNE) - KMF ZELEZAREC (MAK)
SC "Morača" u 21h


UEFA FUTSAL KUP
Friday, August 29, 2014
Utakmica:
KMF ZELEZAREC(MAK) - ASA BEN GURION (ISR)
SC "Morača" U 21h


UEFA FUTSAL KUP
Thursday, August 28, 2014
Utakmica:
FK AGAMA (MNE) - ASA BEN GURION (ISR)
SC "Morača" u 21h


KVALIFIKACIJE ZA KOŠARKAŠKO EP
Wednesday, August 20, 2014
Utakmica:
Crna Gora - Izrael
SC "Morača" u 21h


KVALIFIKACIJE ZA KOŠARKAŠKO EP
Sunday, August 17, 2014
Utakmica:
Crna Gora - Holandija
SC "Morača" u 21h


KVALIFIKACIJE ZA KOŠARKAŠKO EP
Wednesday, August 13, 2014
Utakmica:
Crna Gora - Bugarska
SC "Morača" u 21h


KOŠARKAŠKI TURNIR
Sunday, August 03, 2014
Utakmica:
Crna Gora - Mađarska
SC "Morača" u 21h


KOŠARKAŠKI TURNIR
Saturday, August 02, 2014
Utakmica:
Crna Gora - Švajcarska
SC "Morača" u 21h


KOŠARKAŠKI TURNIR
Friday, August 01, 2014
Utakmica:
Mađarska - Švajcarska
SC "Morača" u 21h


  Copyright © Sportski objekti D.O.O. All rights reserved.