DOGAĐAJI
       GLAVNI GRAD PODGORICA
SPORTSKI OBJEKTI DOO



Važni linkovi
RUKOMETNI KUP
Saturday, December 15, 2018
Sunday, December 16, 2018
Rukomet:
Prvi međunarodni rukometni turnir
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 08.00-20.00h


ABA LIGA
Monday, December 10, 2018
Utakmica:
MKK Buduconost Voli - KK Mega Bemax
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h00'


KARATE KUP
Saturday, December 08, 2018
Karate:
39. KUP Oslobodjenja Podgorice
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 09.00-18.00h


EUROLIGA
Thursday, December 06, 2018
Utakmica:
MKK BUDUĆNOST VOLI - FC Barselona Lassa
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h00'


TELEKOM 1.CFL
Wednesday, December 05, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"- FK SUTJESKA;
GRADSKI STADION u 17h


FIBA Kvalifikacije za SP u košarci
Sunday, December 02, 2018
Utakmica:
Crna Gora - Turska
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h00'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, November 24, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-OFK"GRBALJ"
GRADSKI STADION u 13h


EUROLIGA
Friday, November 23, 2018
Utakmica:
MKK BUDUĆNOST VOLI - KK CSKA Moskow
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h30'


LIGA NACIJA
Tuesday, November 20, 2018
Utakmica:
CRNA GORA-RUMUNIJA
GRADSKI STADION u 20h45'


ABA LIGA
Sunday, November 18, 2018
Utakmica:
MKK Buduconost Voli - KK partizan Nis
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h00'


LIGA ŠAMPIONA
Saturday, November 17, 2018
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST"- Larvik HK;
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


EUROLIGA
Thursday, November 15, 2018
Utakmica:
MKK BUDUĆNOST VOLI - KK KIROLBET BASKONIJA
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h00'


EUROLIGA
Friday, November 09, 2018
Utakmica:
MKK Buduconost Voli - KK Zalgiris Kaunas
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h00'


ABA LIGA
Monday, November 05, 2018
Utakmica:
MKK Buduconost Voli - MKK Petrol Olimpija
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h00'


LIGA ŠAMPIONA
sunday, November 04, 2018
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST"- Metz Handball;
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


EUROLIGA
Friday, November 02, 2018
Utakmica:
MKK Buduconost Voli - MKK Panathanaikos Athina
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h00'


EUROLIGA
Friday, October 12, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"ARMANI OLIMPIA MILANO"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 18h45'


LIGA NACIJA
Thursday, October 11, 2018
Utakmica:
CRNA GORA-SRBIJA
GRADSKI STADION u 20h45'


ABA LIGA
Sunday, October 07, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"CRVENA ZVEZDA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


LIGA ŠAMPIONA
Saturday, October 06, 2018
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST"-ŽRK"ODENSE"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


ABA LIGA
Monday, October 01, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"KRKA"
SPORTSKI CENTAR MORAČA u 21h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, September 29, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"ISKRA"
GRADSKI STADION u 15h


TELEKOM 1.CFL
Wednesday, September 19, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"RUDAR"
GRADSKI STADION u 18h


LIGA NACIJA
Monday, September 10, 2018
Utakmica:
CRNA GORA-LITVANIJA
GRADSKI STADION u 20h45'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, September 01, 2018
Utakmica
FK"BUDUĆNOST-FK"PETROVAC"
GRADSKI STADION u 20h


TELEKOM 1.CFL
Sunday, August 19, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"LOVĆEN"
GRADSKI STADION u 19h


TELEKOM 1.CFL
Sunday, August 12, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"FK"MORNAR"
GRADSKI STADION u 19h


WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE
Tuesday, August 07, 2018
Utakmice:
Utorak 7.avgust,17h
FK"BREZNICA"-FK"BAZEL"
Petak 10.avgust,17h
FK"BREZNICA"-FK"SPARTAK"
Ponedeljak 13.avgust,17h
FK"BREZNCA"-FK"KIRYAT"
GRADSKI STADION


UEFA EUROPA LEAGUE
Thursday, July 19, 2018
Utakmica:
FK"OFK TITOGRAD"-FK"B36 TORSHAVN"
GRADSKI STADION u 20h30'


EVROLIGA
Thursday, July 12, 2018
FK"BUDUĆNOST"-FK"TRENČIN"
GRADSKI STADION u 20h30'


MONTENEGRO OPEN 2018
Saturday, July 07, 2018
MONTENEGRO OPEN 2018
GRADSKI BAZENI


PRIJATELJSKA UTAKMICA
Saturday, June 02, 2018
Utakmica:
CRNA GORA-SLOVENIJA
GRADSKI STADION u 20h15'


KUP CRNE GORE
Wednesday, May 30, 2018
Utakmica:
FK""MLADOST"-FK"IGALO"
GRADSKI STADION u 20h30'


SUPER ERSTE LIGA
Monday, May 28, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"MORNAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h15'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, May 26, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"SUTJESKA"
GRAADSKI STADION u 18h00'


SUPER ERSTE LIGA
Thursday, May 24, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"MORNAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19H


SUPER ERSTE LIGA
Saturday, May 19, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"LOVĆEN"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


SUPER ERSTE LIGA
Tuesday, May 15, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"ULCINJ"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" U 19h


OMLADINSKA LIGA
Monday, May 14, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"ZETA"
GRADSKI STADION u 17h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, May 12, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"DEČIĆ"
GRADSKI STADION u 17h


SUPER ERSTE LIGA
Wednesday, May 09, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"MORNAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, April 28, 2018
Utakkmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"GRBALJ"
GRADSKI STADION u 16h30'


SUPER ERSTE LIGA
Friday, April 27, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI - MKK"TEODO"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


SUPER ERSTE LIGA
Saturday, April 21, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"LOVĆEN"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


SUPER ERSTE LIGA
Wednesday, April 18, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"SUTJESKA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


KUP CRNE GORE
Wednesday, April 18, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"MLADOST
GRADSKI STADION u 16h


ABA LIGA
Saturday, April 14, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLII-MKK"CRVENA ZVEZDA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, April 14, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"- FK"ZETA"
GRADSKI STADION u 13h


ABA LIGA
Friday, April 13, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI - MKK"CRVENA ZVEZDA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h


LIGA ŠAMPIONA
Saturday, April 07, 2018
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST"-ŽRK"DJER"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


ABA LIGA
Sunday, April 01, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST"-MKK"CEDEVITA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, March 31, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"KOM"
GRADSKI STADION u 17h


PRIJATELJSKA UTAKMICA
Tuesday, March 27, 2018
Utakmica:
CRNA GORA - TURSKA
GRADSKI STADION u 19h


SVJETSKA LIGA U VATERPOLU
Tuesday, March 20, 2018
Utakmica:
CRNA GORA - SRBIJA
GRADSKI BAZENI u 18h


ABA LIGA
Sunday, March 18, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"CEDEVITA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, March 17, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"PETROVAC"
GRADSKI STADION u 15h


ABA LIGA
Monday, March 12, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"FMP"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


LIGA ŠAMPIONA
Saturday, March 10, 2018
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST"-ŽRK"VARDAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h30'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, March 10, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"RUDAR"
GRADSKI STADION u 14h30'


EUROKUP
Friday, March 09, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"DARUSSAFAKA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TELEKOM 1.CFL
Wednesday, February 28, 2018
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"MLADOST"
GRADSKI STADION u 13h30'


LIGA ŠAMPIONA
Saturday, February 24, 2018
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST"-ŽRK"FERENCVAROŠ"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h30'


KVALIFIKACIJE ZA MUNDOBASKET
Friday, February 23, 2018
Utakmica:
CRNA GORA-SLOVENIJA
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h


KUP CRNE GORE
Friday, February 16, 2018
KUP CRNE GORE
PETAK 16.02.2018.godine
17,30h
KK MORNAR-KK SUTJESKA
20,30h
KK BUDUĆNOST-KK LOVĆEN
FINALNA UTAKMICA KUP-a
SUBOTA 17.02.2018 godine
19,00h
SPORTSKI CENTAR "MORAČA"


ABA LIGA
Sunday, February 11, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"MZT SKOPJE"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


EUROKUP
Wednesday, February 07, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"CEDEVITA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


LIGA ŠAMPIONA
Saturday, February 03, 2018
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST"-ŽRK"THURINGER"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


ABA LIGA
Sunday, January 21, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"PETROL OLIMPIJA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


EUROKUP
Wednesday, January 17, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"DOLOMITI ENERGIA TRENTO"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h30'


ABA LIGA
Monday, January 08, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"CRVENA ZVEZDA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 17h


EUROKUP
Wednesday, January 03, 2018
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"LOKOMOTIV KUBAN"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 18h45'


EUROKUP
Wednesday, December 27, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"LIETCABELIS PANEVEZYS"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


ABA LIGA
Saturday, December 23, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"IGOKEA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, December 09, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"ISKRA"
GRADSKI STADION u 13h


TELEKOM 1.CFL
Wednesday, December 06, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"SUTJESKA"
GRADSKI STADION u 16h


EUROKUP
Wednesday, December 06, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"HAPOEL BANK YAHAV JERUSALEM
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


KUP OSLOBODJENJA PODGORICE
Sunday, December 03, 2017
38.KARATE KUP OSLOBODJENJA PODGORICE
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 09h30'


ABA LIGA
Saturday, December 02, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST" VOLI-MKK"PARTIZAN" NIS
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


KVALIFIKACIJE ZA SVJETSKO PRVENSTVO
Friday, November 24, 2017
Utakmica:
CRNA GORA-ŠPANIJA
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h30'


LIGA ŠAMPIONA
Saturday, November 18, 2017
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST"-ŽRK"VIPERS KRISTIANDSAND"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, November 18, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"DEČIĆ"
GRADSKI STADION u 17h


U23 JUDO CHAMPIONSHIPS
Friday, November 10, 2017
U23 EUROPEAN JUDO CHAMPIONSHIPS
PODGORICA 2017 MONTENEGRO
10.do12.novembra 2017.godine
SPORTSKI CENTAR "MORAČA"


ABA LIGA
Sunday, November 05, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"MORNAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 17h


LIGA ŠAMPIONA
Saturday, November 04, 2017
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST"-ŽRK"METZ"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA# u 19h30''


EURO KUP
Wednesday, November 01, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-FC "BAYERN MUNICH"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


KUP CRNE GORE
Wednesday, November 01, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"SUTJESKA"
GRADSKI STADION u 16h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, October 28, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"MOGREN"
GRADSKI STADION u 16h


EURO KUP
Wednesday, October 25, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"- MKK"GALATASARAY ODEABANK
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 18h45'


ABA LIGA
Saturday, October 21, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"- MKK"MEGA BEMAX"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 17h


TELEKOM 1.CFL
Wednesday, October 18, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"ZETA"
GRADSKI STADION u 18h


EURO KUP
Wednesday, October 11, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"- MKK"GRISSIN BON REGIO EMILIA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


KVALIFIKACIJE ZA U-21 EURO
Monday, October 09, 2017
Utakmica:
CRNA GORA-SLOVENIJA
GRADSKI STADION u 17h30'


ABA LIGA
Sunday, October 08, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"- MKK"CIBONA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


LIGA ŠAMPIONA
Saturday, October 07, 2017
Utakmica:
ŽRK "BUDUĆNOST"-ŽRK"BIETIGHEIM"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


KVALIFIKACIJE ZA SP 2018
Thursday, October 05, 2017
Utakmica:
CRNA GORA-DANSKA
GRADSKI STADION u 20h45


ABA LIGA
Saturday, September 30, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"- MKK"ZADAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, September 16, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"PETROVAC"
GRADSKI STADION u 15h30'


KUP CRNE GORE
Wednesday, September 13, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"ISKRA"
GRADSKI STADION u 15h30"


KUP CRNE GORE
Wednesday, August 23, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"'FK"JEDINSTVO"
GRADSKI STADION u 17h


KVALIFIKACIJE ZA SP 2018
Monday, September 04, 2017
Utakmica;
CRNA GORA-RUMUNIJA
GRADSKI STADION u 20h45'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, August 26, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"RUDAR"
GRADSKI STADION u 18h


WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE
Tuesday, August 22, 2017
WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE
22.-28.AVGUST
GRADSKI STADIION


TELEKOM 1.CFL
Wednesday, August 16, 2017
Utakmica:
FK"BUDUČNOST"-FK"MLADOST"
GRADSKI STADION PODGORICA uu 18h


FIBA PRVENSTVO EVROPE U16
Friday, August 11, 2017
FIBA PRVENSTVO EVROPE ZA MUŠKARCE DO 16 GODINA
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" 11. - 19. AVGUST


TELEKOM 1.CFL
Saturday, August 05, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"ISKRA"
GRADSKI STADION u 19h


LIGA EVROPE
Thursday, July 20, 2017
Utakmica:
FK"MLADOST"-FK"ŠTURM"
GRADSKI STADION u 20h30"


LIGA ŠAMPIONA
Tuesday, July 18, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"PARTIZAN"
GRADSKI STADION u 20h45'


LIGA EVROPE
Thursday, July 06, 2017
Utakmica:
FK"ZETA"-FK"ŽELJEZNIČAR"
GRADSKI STADION u 20h30'


LIGA EVROPE
Thursday, June 29, 2017
Utakmica:
FK"MLADOST"-FK"GADŽASAR"
GRADSKI STADION u 20h30'


PRIJATELJSKA UTAKMICA
Monday, June 12, 2017
Utakmica:
CRNA GORA-GRUZIJA
GRADSKI STADION u 20h30'


FIFA WORLD CUP 2018
Saturday, June 10, 2017
Utakmica:
CRNA GORA-JERMENIJA
GRADSKI STADION u 20h45'


PRIJATELJSKA UTAKMICA
Sunday, June 04, 2017
Utakmica:
CRNA GORA-IRAN
GRADSKI STADION u 20h30'


KUP CRNE GORE
Wednesday, May 31, 2017
Utakmica:
FK"SUTJESKA"-FK"GRBALJ"
GRADSKI STADION u 20h30'


KARATE TURNIR
Sunday, May 28, 2017
KARATE TURNIR TROFEJ "BUDUĆNOST"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" od 09h-15h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, May 27, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"JEDINSTVO"
GRADSKI STADION u 17h30'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, May 20, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"MLADOST"
GRADSKI STADION u 17h30'


TELEKOM 1.CFL
Wednesday, May 10, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"DEČIĆ"
GRADSKI STADION U 17h


SUPER ERSTE LIGA
Tuesday, May 02, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"MORNAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 18h30'


TELEKOM 1.CFL
Sunday, April 30, 2017
Utakmica::
FK"BUDUĆNOST" - FK"GRBALJ"
GRADSKI STADION u 17h


SUPER ERSTE LIGA
Thursday, April 27, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"MORNAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h


SUPER ERSTE LIGA
Sunday, April 23, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"MORNAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h


SUPER ERSTE LIGA
Saturday, April 15, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"-MKK"LOVĆEN"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, April 15, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST"-FK"RUDAR"
GRADSKI STADION u 17h


LIGA ŠAMPIONA
Sunday, April 09, 2017
Utakmica:
ŽRK"BUDUĆNOST"-ŽRK"LARVIK"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


TELEKOM 1.CFL
Saturday, April 01, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST" - FK"BOKELJ"
GRADSKI STADION u 15h30'


ABA LIGA
Tuesday, March 28, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"- MKK"CRVENA ZVEZDA"
SPORTSKI CENTAR MORAĆA" u 20h


KVALIFIKACIJE ZA FIFA SP
Sunday, March 26, 2017
Utakmica:
CRNA GORA - POLJSKA
GRADSKI STADION u 20h45'


TELEKOM 1.CFL
Saturday, March 11, 2017
Utakmica:
FK "BUDUĆNOST" - FK "DEČIĆ"
GRADSKI STADION u 16h


ABA LIGA
Monday, March 06, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI"- MKK"MZT SKOPLJE AERODROM"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 18h


TELEKOM 1.CFL
Sunday, February 26, 2017
Utakmica:
FK"BUDUĆNOST" - FK"SUTJESKA"
GRADSKI STADION u  14h


ABA LIGA
Saturday, February 25, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK "FMP"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 21h


KUP CRNE GORE
Wednesday, February 15, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"PRIMORJE 1945"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 20h


LIGA ŠAMPIONA
Sunday, February 12, 2017
Utakmica:
ŽRK "BUDUĆNOST" - ŽRK "FTC - RAIL CARGO HUNGARIA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


ABA LIGA
Saturday, February 11, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"KARPOŠ SOKOLI"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u  19h


LIGA ŠAMPIONA
Sunday, January 29, 2017
UtakmIca:
ŽRK"BUDUĆNOST" - ŽRK"VARDAR"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h30'


ABA LIGA
Saturday, January 28, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"PARTIZAN"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 19h


ABA LIGA
Saturday, January 14, 2017
Utakmica:
MKK"BUDUĆNOST VOLI" - MKK"IGOKEA"
SPORTSKI CENTAR "MORAČA" u 17h


  Copyright © Sportski objekti D.O.O. All rights reserved.